WELCOME TO
0
Заказать звонок
Оставьте свой номер и мы свяжемся с вами
зручності
Ідеальне розташування
Комплекс розташований в одному з найзеленіших районів Києва, в оточенні 3х великих парків. При цьому від центру столиці його відділяє лише 15 хвилин на авто, а 3 станції метро знаходяться у пішій доступності.
Авторська архітектура
Будівля приваблює своєю особливою, стильною архітектурою, неповторність якої забезпечують сучасні вентильовані фасади. Великі панорамні вікна Reynaers (Бельгія) надають будівлі легкості та демонструють гарні столичні краєвиди.
Простір, в якому всі - свої!
«Ідеаліст» включає 10 поверхів і всього 29 квартир! Це не стандартна будівля-мурашник, це будинок, який об'єднує людей зі схожими цінностями, спільними поглядами на життя, комфорт і безпеку.
Планування, зручні для стильних ремонтів
Просторі квартири комплексу відкривають необмежені можливості для дизайну! Висота стель в апартаментах становить 3-3,5 м, забезпечуючи широту простору, думки і творчості.
Пентхауси - вершина комфорту!
Тим, хто звик обирати найкраще з можливого, комплекс пропонує обмежену кількість квартир преміум-класу - розкішні пентхауси з видовими терасами. Ідеальний погляд на світ з висоти свого становища!
Якість оздоблення на вищому рівні
Квартири клубного дому Ідеаліст вже підготовлені до ремонту. Машинна штукатурка, лазерна стяжка та чистове оздоблення - відмінний старт для майбутніх інтер'єрів, а утеплення мінеральною ватою товщиною 150 мм збереже комфорт в будь-яку погоду.
Тільки сучасні технології
Високий рівень клубного будинку підтримують якісні та безпечні оздоблювальні матеріали. Їх доповнює надійний ліфт Schindler, бельгійські вікна Reynaers з подвійним захистом від протягів, і вентильований фасад, який зберігає в будинку тепло та захищає його від вологи. Власна дахова котельня забезпечує економне опалення, швидке реагування на зміну погоди та комфорт у приміщеннях, а також безпечну експлуатацію. «Ідеаліст» – бездоганний навіть у дрібницях!
Лобі для відпочинку
На першому поверсі комплексу передбачено просторе лобі для відпочинку. Тут завжди приємно випити кави з друзями чи сусідами, провести час за книгою або роботою.
Інфраструктура для різнобічного комфорту
Новий будинок виріс у благополучному середовищі, яке вже включає все, що потрібно для проживання - магазини, поштові відділення, спортивні студії, кафе, салони, освітні об'єкти й лікарні. Доповнять комфортний побут комерційні приміщення Ідеаліста, під які відведено перші 2 поверхи. На першому поверсі вже запланована кав'ярня, і відкриті перспективи для іншого бізнесу.
Підземний паркінг
Знайти парковку в столиці - непросте завдання. ЖК Ідеаліст вирішує її сучасним способом, пропонуючи своїм мешканцям підземний паркінг.
01
24
Хочете дізнатися більше?
Забудовник
Галерея