WELCOME TO
0
Заказать звонок
Оставьте свой номер и мы свяжемся с вами
Кожна деталь комплексу продумана для затишку, комфорту й безпеки жителів.
Філософія проєкту
ЖК Ідеаліст: комфортний, преміальний, ідеальний!
Idealist – статусний, амбітний проект, який задовольняє прагнення до інновацій, комфорту і широких перспектив. Тут об’єдналися сучасні рішення, актуальні технології та бездоганне розташування серед трьох столичних парків. Ідеальний формат для сучасних людей, які живуть у ритмі міста. Авторська архітектура, вдале розташування та власні локації для відпочинку, бізнесу і розваг створюють єдиний простір для щоденного комфорту.
Ідеаліст: баланс ваших пріоритетів

Сучасний клубний будинок привертає увагу виразною авторською архітектурою і вражає досконалістю реалізації.

Підземний паркінг, власні локації для відпочинку, бізнесу і розваг, просторі квартири та видові пентхауси створюють єдиний ідеальний простір для щоденного комфорту.

Ідеаліст - це гармонія ефектності та ефективності. Тут об'єдналися сучасні рішення, актуальні технології і бездоганне розташування серед трьох столичних парків. Розумний підхід до будівництва та продуманість деталей робить клубний будинок ідеальним місцем для щоденних радощів і точкою старту для грандіозних звершень!

Клубний будинок Ідеаліст, це широкий простір для життя, цілей і творчості та прекрасне середовище для добросусідських відносин!

29
квартир
10
поверхів
Оточення

Комфорт столичного життя неможливий без розвиненої інфраструктури. ЖК Ідеаліст знаходиться в оточенні дипломатичних та освітніх об'єктів, які включають дитячі садочки, школи й університети.

У найближчій доступності розташована державна художня школа ім. Т. Шевченка, Британська міжнародна школа, ДЮФШ Динамо Валерія Лобановського, університет КРОК і багато інших. Численні магазини, кафе, поштові відділення забезпечують зручний побут району.

Інфраструктура

Власна інфраструктура комплексу доповнює об'єкти району - на першому поверсі ЖК Ідеаліст передбачене своє кафе, магазини та інші комерційні приміщення.

Хочете дізнатися більше?
Забудовник
Галерея